• Обновено
kimzcn Бранеа PVD Циркониум Злато Бања Пешкир Куки SUS 304 од не ' Рѓосувачки Челик Грб Кука Облека Ѕид Монтирани Крпа Грб Облека Кука Кабинет Плакарот за Бања, Кујна Гаража

kimzcn Бранеа PVD Циркониум Злато Бања Пешкир Куки SUS 304 од не ' Рѓосувачки Челик Грб Кука Облека Ѕид Монтирани

Оценката:
DEN 431.76

Тековен
Во магацинот.

Изградени од Типот 304 премија одделение од нерѓосувачки челик, трајни и rustproof, спречување на ' рѓа и чувајте го во горниот услов за долго време.Крпа кука е Бранеа PVD Циркониум Злато заврши, се изгради да се спротивстави на дневни гребнатини, corrosions и tarnishing.Заоблени агли за дизајн, нема остри рабови, безбедно виси bathrobe, бања пешкир, панталони и кошула, бански костуми perfect, палта, кеси, туш caddy или други работи.На шрафовите се сокриени, донесе модерен стил во вашата бања, спална соба, тоалет и кујна, додава голема убавина и го намалува досадни чистење.Лесно да се инсталира, Доаѓа со сите хардвер завртки додатоци. -Крпа Кука Материјал : SUS 304 од не ' Рѓосувачки Челик. -Завртка Материјал : SUS 304 од не ' Рѓосувачки Челик. -Инсталација : Завртка-Монтирани. -Заврши : Бранеа Злато. -Вкупна Должина : 2.2 Инчен (56mm). -Употреблива Должина : 1.38 Инчен (35mm). -Max Оптоварување : 5 КГ.Пакетот Вклучува. 2 x Крпа Кука. 2x Кеси од Нерѓосувачки челични навртки. 1 x Настава.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.