• Обновено
Вода Филтер за Вода од чешма филтер Филтер Елементот Вода Прочистувач 2.5 литри, Филтер Елемент со Филтер (А)

Вода Филтер за Вода од чешма филтер Филтер Елементот Вода Прочистувач 2.5 литри, Филтер Елемент со Филтер (А)

Оценката:
DEN 304.80

Тековен
Во магацинот.

★ Два филтри : повеќе избори, керамички + активиран јаглерод + PP памук + ultrafiltration мембрана, или керамички + активиран јаглерод. ★Четири-фаза филтер елемент : скрши ограничувања, прочистување на вода, прочистување на вода во секое време и секаде, така што ќе може да се добие подобар вкус кога подготовка кафе или чај. ★ Подобро вода, подобар живот : квалитетот на Водата ја подобрува животот.Вкусот на варени, супа, и варени е различен.Чај, кафе и млеко вкус подобро. ★ Филтерот екранот е направен од 316 L не ' рѓосувачки челик.Точни 45 microns. (Поголема прецизност, послаба на филтрирање ефект). ★ Пред-филтрирање е обично инсталиран зад вода метри и е првиот крупни филтрација, опрема за домашни вода.Боја : A.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.