• Обновено
3-Pack Различни СЕГА Етерични Масла: ги Исполни & Подигне - Лимон, Вар, Бергамот

3-Pack Различни СЕГА Етерични Масла: ги Исполни & Подигне - Лимон, Вар, Бергамот

Оценката:
DEN 1735.20

Тековен
Во магацинот.

Три чист или помеша етерични масла; 1 fl.оз.секоја од нив.Различни групи, од романса-инспиративна да комарец-repelling.Идеален за употреба во дифузор.Се меша со превозникот масло да се користи како масло за масажа.Масла за ослободување aromatherapeutic својства. 3 Пакет на Сега Храна етерични масла, вклучува Лимон, Вар и bergamont.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.