• Обновено
Силиконски Храна за бебиња Капаци Компатибилен со Гербер Храна Контејнери, Обновливи и машина за миење Садови Безбедно, BPA Free со Morlike Живеење - Сад не се Вклучени (4 П?

Силиконски Храна за бебиња Капаци Компатибилен со Гербер Храна Контејнери, Обновливи и машина за миење Садови

Оценката:
DEN 407.76

Тековен
Во магацинот.

Силиконски капаци за Гербер храна за бебиња кади.Премиум Храна Одделение Материјал : Изработени од 100% од храна одделение силиконски, Да обезбедат долг живот на овие усни.Машина за миење САДОВИ БЕЗБЕДНО : Нашата Силикони капаци се машина за миење садови Безбедно и Замрзнувач Безбедно.Нашите Топли и Ладни отпорни капаци го издржат температури од -104℉ да 446℉ (-40℃ да 230℃).За чистење на нашата силикони капак додаток, едноставно стави на капаци во вашата машина за миење садови.ЦЕЛОСНО ТЕЧЕЊЕ ДОКАЗ : тесни одговара намалува истекување, да ги задржи на храна свежа и да се спречи одлевање и spattering.НАПРАВАТ ВАШИОТ ЖИВОТ ПОЛЕСНО : На силиконски храна капаци спаси повеќе простор во вашиот фрижидер.И овие капаци се направи вашиот патувања во дневни или пријател куќа, бабата куќа повеќе лесно.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.