• Обновено
PHILIPS Norelco OneBlade Pro Комплет, Хибридни Styler Електрични Ножици и Хлапак, QP6510 + OneBlade Тело за Полнење, 3 Парчиња, Црна

PHILIPS Norelco OneBlade Pro Комплет, Хибридни Styler Електрични Ножици и Хлапак, QP6510 + OneBlade Тело за

Оценката:
DEN 1799.76

Тековен
Во магацинот.

Уникатен One Blade Технологија - На PHILIPS Norelco One Blade има револуционерна нова технологија дизајнирана за лицето стил и телото чешлање.Тоа може да се намали, работ и да отсекува било која должина на косата.Неговата двојна систем за заштита – а планирам слој во комбинација со заоблени совети – прави бричење полесно и удобно.Нејзините бричење технологија карактеристики со кои се движат брзо машина (200x во секунда), па тоа е ефикасен дури и на подолг влакната.Ја следи вашата лицето контури - Филипс One Blade за лице ја следи вашата лицето контури што ќе ви овозможи ефикасно и удобно да се намали и да отсекува од сите области на вашето лице.Се создаде прецизни рабови и остри линии - Лесно да се бричат и уреденост на контурите на вашето лице.На двојно-еднострани ножот за лице ви овозможува да вашиот стил рабовите и да се создаде чисти линии во сите правци.Добиете точната должина ти си по - Филипс One Blade Pro ви овозможува да се намали на вашиот склопот на коса должина со 12 различни прилагодувања од 0.5 mm до 9mm.Користете влажно или суво - Употреба на мијалникот или однесете со вас во туш.На Philips влажни и суви One Blade е лесно да се чисти и може да се користи со или без пена.Планирам слој&заоблени совети се наменети за заштита на вашата кожа - One Blade е планирам слој и заоблени совети се наменети за заштита на вашата кожа и дава удобно избричат. 60 мин Li-Ion батерија - Батерија Li-Ion батерија испорачува 60 минути на постојан стил на власт по 1 час задолжен.Секој заменливи сечилото трае 4 месеци - Трајни Philips One Blade дека треба само да го замени на секои 4 месеци* за оптимални перформанси.Видете за статус на батеријата на прв поглед - да се Осигурате дека вашиот One Blade е секогаш подготвен да оди.Проверете ја батеријата индикатор, кој ве предупредува кога батеријата е слаба, или приклучете да се види полнење напредок.Уникатен One Blade Технологија - На PHILIPS Norelco One Blade има револуционерна нова технологија дизајнирана за лицето стил и телото чешлање.Тоа може да се намали, работ и да отсекува било која должина на косата.Неговата двојна систем за заштита – а планирам слој во комбинација со заоблени совети – прави бричење полесно и удобно.Нејзините бричење технологија карактеристики со кои се движат брзо машина (200x во секунда), па тоа е ефикасен дури и на подолг влакната.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.