• Обновено
MABELNIA Мономер на доградба на Акрилни Нокти Течни 4oz за на доградба на Акрилни Прав - Професионален ММА-Бесплатни Не-Yellowing Формула Акрилик Течни Мономер Помине за Полн

MABELNIA Мономер на доградба на Акрилни Нокти Течни 4oz за на доградба на Акрилни Прав - Професионален ММА-Бесплатни

Оценката:
DEN 239.76

Тековен
Во магацинот.

ПРОФЕСИОНАЛНИ ФОРМУЛА:Усвојување на најновите професионални производна технологија за да се обезбеди јасна боја,произведува помалку меурчиња и е полесно да ги апсорбира,пониски мирис од другите брендови;Долготраен за околу 3-4 недели.НАЈДОБРО ВРЕМЕ на СУШЕЊЕ:Mabelnia мономер Акрилик Течност ќе се излечи акрилик прав во околу 5-8 минути, што е многу полесно да се применуваат на доградба на акрилни нокти, и доволно време да се направи нокти проширување, лепило кристал, или ноктите резба уметност,што е многу погоден за почетници и професионалци.ЗАБЕЛЕШКА:Ако во зимскиот период, поради ниските температура на воздухот, на лекување време ќе стане подолго.Користење на УВ LED помине светилка може да се скрати на време на сушење.ПАКЕТ СОДРЖИНА:Mabelnia акрилик течни мономер комплет содржи 1 buc 4oz(120ml) acrtlic течни мономер,3pcs акрилик четка,1pcs стаклена чаша.НАЈДОБАР ПОДАРОК:На акрилик прав и течност поставите користете убава подарок кутија;Тоа е најдобриот подарок за жени, девојки, сопруги, ќерки, мајки или други луѓе кои сакаат да боја на доградба на акрилни нокти.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.