• Обновено
MUMAZYL 2pack Honeysuckle и Ветивер,Роза,Рузмарин,Камилица,Ylang Ylang,Бергамот,Ванила,Clary мудрец 6 Етерични Масла Поставува Органски Olant и Природни Чиста Терапевтски Одделение Мас?

MUMAZYL 2pack Honeysuckle и Ветивер,Роза,Рузмарин,Камилица,Ylang Ylang,Бергамот,Ванила,Clary мудрец 6 Етерични

Оценката:
DEN 600.00

Тековен
Во магацинот.

100% ЧИСТА и ПРИРОДНИ МАСЛА - Сите Есенцијални Масла се тестирани од страна на независна лабораторија за тестирање на ефикасноста на секој масло.Секој масло е тестиран за своите корисници, како и да немаат спојници, адитиви и да се undiluted. 100% Чиста и Природни Ароматерапијата Одделение Масла - Сите есенцијални масла се тестирани од страна на независна лабораторија за тестирање на ефикасноста на секој масло.Секој масло е тестиран за своите корисници, како и да немаат спојници, адитиви и да се undiluted.Висок Квалитет Стаклено Шише - Нашата Фабрика Мирис на Нафта доаѓа во килибар стаклено шише за да го задржи надвор УВ зраци и заштита на нафта од сончева светлина.Повеќекратна употреба - се Користи во ароматерапијата за diffuser или во вашата бања, губење на / за нега на кожата, масажа, дома мириси, бања бомби мирис, DIY свеќи / сапун и повеќе.Идеја за Подарок : Доаѓа со прекрасен подарок кутија, оваа природни етерични масла во собата е исто така идеален подарок за вашите семејства, пријатели и љубители на роденден, годишнина, Денот на Вљубените или Божиќ.MUMAZYL 2pack Honeysuckle И Ветивер,Роза,Рузмарин,Камилица,Ylang Ylang,Бергамот,Ванила,Clary мудрец 6 Етерични Масла Поставува Органски Olant и Природни 100% Чиста Терапевтски Одделение Масла со 8 Pack x 10 ML MUMAZYL 2pack Honeysuckle Етерични Масла Органски Olant и Природни 100% Чиста Терапевтски Одделение Honeysuckle Масло Совршен за Diffuser, Овлажнител, Масажа, Ароматерапијата, Кожата & Нега на Коса - 2x10ml MUMAZYL Ветивер,Роза,Рузмарин,Камилица,Ylang Ylang,Бергамот,Ванила,Clary мудрец Етерични Масла Поставува Органски Olant и Природни 100% Чиста Терапевтски Одделение Масла Пакет 10 x 10 ML.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.