• Обновено
Сигурносен Појас Прилагодувач за Деца,2 Пакети Автомобил Seatbelt Безбедност Покрие Триаголник Позиционер за Кратко Луѓе,Фирмата Авто Рамо Вратот Рака Прилагодувач,З?

Сигурносен Појас Прилагодувач за Деца,2 Пакети Автомобил Seatbelt Безбедност Покрие Триаголник Позиционер за

Оценката:
DEN 239.76

Тековен
Во магацинот.

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Авто Рамо Вратот Рака Позиционер : Repositions сигурносен појас за безбедна одговара.Тоа се вклопува правилно преку рамо и етапни, апсорбираат шокови, да ги задржи seatbelt далеку од луѓето вратот област.Автомобил сигурносен Појас Прилагодувач : се Препорачува за деца кои се надмина своите бустер седиште.Но, исто така, за кратко возрасни.Универзална Seatbelt Прилагодувач : Погоден за сите автомобили и сите големина на сигурносен појас.Даде вие или вашите деца безбедноста, седиште и да ви помогне да водите правилна седечка положба.Премиум сигурносен Појас Позиционер : се направени од Дише Ткаенина & Бебе Памук.Триаголник форма може да се направи деца седиште најстабилните.Лесен за Користење : Ажуриран дизајн за лесна инсталација и да се промени.Тоа е многу погодно да се направи вашата посета повеќе пријатно и безбедност.Пакување од 2 сигурносен појас Прилагодувач за деца или кратко возрасни за да ја наместите сигурносен појас за безбедна се задржи се вклопуваат seatbelt далеку од луѓето вратот област.Погоден за сите автомобили и сите големина на сигурносен појас.Авто Рамо Вратот Рака Positioner Repositions сигурносен појас за безбедна одговара.Тоа се вклопува правилно преку рамо и етапни, апсорбираат шокови, да ги задржи seatbelt далеку од луѓето вратот област.Автомобил сигурносен Појас Adjuster Recommended за деца кои се надмина своите бустер седиште.Но, исто така, за кратко возрасни.Универзална Seatbelt Adjuster Suitable за сите автомобили и сите големина на сигурносен појас.Даде вие или вашите деца безбедноста, седиште и да ви помогне да водите правилна седечка положба.Премиум сигурносен Појас Positioner It е направен од Дише Ткаенина & Бебе Памук.Триаголник форма може да се направи деца седиште повеќето стабилна и безбедна Лесно да се Use Updated дизајн за лесна инсталација и да се промени.Тоа е многу погодно да се направи вашата посета повеќе пријатно и безбедност.Пакет се Вклучени : 2 x Seatbelt Прилагодувач.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.