• Обновено
Бебе Автомобил Огледало, VISLONE Автомобил огледало бебе задниот дел свртен седиште, 360 Rotatable Безбедност Бебе столче Огледало за Задните Соочува, Конвексни Shatterproof на р?

Бебе Автомобил Огледало, VISLONE Автомобил огледало бебе задниот дел свртен седиште, 360 Rotatable Безбедност

Оценката:
DEN 335.76

Тековен
Во магацинот.

Да се внимава на Вашето Бебе : Vislone бебе автомобил огледало ви овозможува да да се внимава на вашиот бебињата кога ќе се вози сам со нив.Задниот дел свртен автомобил седишта без враќање назад.на овој начин,можете да се вози во мир,да се осигура безбедноста при возење.Силна Вшмукување Чаша : Ако нема автомобил потпирачи за глава во вашиот автомобил, Vislone бебе автомобил огледало со силна вшмукување чаша ќе биде добар избор.Ова огледало ќе ви помогне да добиете брз преглед на вашите деца, и ви обезбеди јасна задните приказ со големина на 5.79 инчи со 2.17 инчи. 360° Rotatable : прикажи Ги агол на бебето автомобил огледало е прилагодлив, можете да ги ротирате тоа брзо и лесно, за да се добие најдобар поглед на вашето дете.Shatterproof & Обезбеди : Усвојување shatterproof акрилик стакло, која дава ист јасен приказ како стакло, но 100% Shatterproof.Тоа е од суштинско значење да се избере shatterproof бебе автомобил огледало причина тоа е повеќе безбеден.Искривено огледало:Опремени со конвексни акрилик стакло, Vislone бебе автомобил огледало ви обезбеди комплетен приказ, можете да ги видите повеќе на вашето бебе на прв поглед.Големина : со вшмукување чаша.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.