• Обновено
LUCKEASY Карбонски Влакна Автомобил Страна на Вратата огледало опфаќа За Тесла Модел 3 2017-2022 Авто Надворешност Додатоци(Светла фалсификувани мермер шема)М3-EXFG11L

LUCKEASY Карбонски Влакна Автомобил Страна на Вратата огледало опфаќа За Тесла Модел 3 2017-2022 Авто Надворешност

Оценката:
DEN 1113.60

Тековен
Во магацинот.

★ Применливи модели : се Применува за Тесла MODEL3, ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил е ист како нашиот автомобил.MODEL3 MODEL3 MODEL3. ★ Материјал : Овој производ користи високо-квалитетни вистински карбонски влакна, што ефикасно ги штити rearview огледало на оригиналната автомобил, и не е лесно да се возраст, нула и да ги кородираат. ★Изглед дизајн : голем број на опции на бои, дозволете му на вашиот автомобил погледнете повеќе high-end атмосфера. ★ Инсталација : Тест на автомобилот пред инсталацијата, и тогаш нема проблем.Првиот откине 3 M заштитна пластична фолија на задната страна на производот.Само дел од 3 M пластична фолија е истргнат подолу.Инсталирање на производот во оригиналната автомобил и да се прилагоди на позицијата.Откако не е никаков проблем, откине останатите 3 M заштитна пластична фолија. ★ Услуга : Нашите производи ќе подлежат на строга проверка пред пратката да се осигура дека не постои проблем во квалитетот.Купи со доверба.Ако имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме, контактирајте не и ние ќе ви помогне да ги реши сите проблеми што е можно поскоро.LUCKEASY Карбонски Влакна Автомобил Страна на Вратата огледало опфаќа За Тесла Модел 3 2017-2021 Авто Надворешност Додатоци(Светла фалсификувани мермер шема)М3-EXFG11 L.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.