• Обновено
uxcell Мали Ситни Хардвер Месинг Ноктите 2mmx25mm(DXL) за DIY Дрвени Кутии Додатоци 60pcs

uxcell Мали Ситни Хардвер Месинг Ноктите 2mmx25mm(DXL) за DIY Дрвени Кутии Додатоци 60pcs

Оценката:
DEN 254.16

Тековен
Во магацинот.

Вкупна Должина : 25мм / 0.98"; Род Кол. : 2mm / 0.08"; Раководител Кол. : 4mm / 0.16"; Пакет Содржина : 60pcs(+/-5%) x Мали Ноктите.Материјал : ноктите се изработени од месинг, passivation површински третман, кои не е лесно да се наведнуваат и има силна продорен моќ.Забелешка : Не чекан премногу тешко.Производот е едноставна структура и лесно да се скрши.Карактеристики : Круг-раководител ноктите се компактни мал и лесен за носење.Тоа не можат да работат со армирано-бетонски, само погоден за дрво и производи.Примена : Мали ноктите се широко се користи во дрвена, антички дрвна маса декорација, кутија изработка на додатоци.Тие, исто така може да се инсталира со шарки.Хардвер ноктите се однесуваат на тежок метал со посочи главата и се една од најчестите работи за декорација.Обично направени од јаглероден челик, железо, и месинг.Боите се генерално поделени во црно, сребро, злато, бакар, бронза, итн.Широко се користи во дрвени, антички дрвна маса декорација, DIY декорација, и кутија-изработка на модни додатоци, итн.Тие, исто така може да се инсталира со шарки.Кога инсталирање, користење пинцети и раце да се одржи на ноктите, допрете на ноктите на главата со голем чекан, и да се биде внимателен со вашата рака.Кога виси работи, препорачливо е да ја користите со пластични проширување цевка.Според вашиот проект, изберете ноктите на соодветниот материјал, должина, дијаметар, и боја.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.