• Обновено
QIYHB LED 36W Тавански Вентилатор со Светлина, Ултра-Тенки Далечински Управувач 3 Брзина Тавански Вентилатор Светилка Невидливи Фан Светлина за Спалната соба Едноставн?

QIYHB LED 36W Тавански Вентилатор со Светлина, Ултра-Тенки Далечински Управувач 3 Брзина Тавански Вентилатор

Оценката:
DEN 5903.04

Тековен
Во магацинот.

★ Креативен дизајн : во Споредба со традиционалните светилки, вдлабнати фан светла имаат сите предности и функции на лустери и таванот фанови, заштеда на простор и пари.Во жешките летни, ова е, се разбира, побезбедно и посоодветни. ★ Материјал : висок квалитет на око-заштита на LED извор на светлина, нежно светло, не-блескавите, тешко и висока температура отпорни, мека и единствен, цврсти и издржливи, ABS пластика фан ножеви.Многу добри, многу практични. ★ Тивок мотор : Модерна молчи вентилатор на таванот фан светла се опремени со високо-квалитет бакар мотори, кои може да се задржи вас и вашето семејство се далеку од секаква бучава, додека обезбедат тивко и пријатно на животната средина и подобрување на квалитетот на спиење. ★ Мултифункционален : модерна и практична тавански вентилатор светлата се погодни за било затворен простор : дневна соба, спална соба, трпезарија, кујна, трпезарија, гостинската соба, вила, канцеларија, foyer, хотел, сала, влезот, коридор, итн. ★ Енергија-заштеда на енергија и безбедно : Инсталирање на таванот фан светилки може да се направи внатрешен воздух циркулира брзо и направи затворен воздух се лади.И тоа е повеќе енергетски-ефикасни и повеќе еколошки.Покрај тоа, кога ја користите оваа таванот фан да ползат по кревет, не мора да се грижите за вашето дете да се погоди од страна на фан ножеви за да се осигура безбедноста на вас и вашето семејство.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.