• Обновено
CYHO Око Ткаенина за Чистење на Фирмата, Додаток за Полнење на Студиската Соба, Библиотека;Cloakroom;Училиштето;Канцелариски Простор;Училница;ученичкиот Дом;Спалната со?

CYHO Око Ткаенина за Чистење на Фирмата, Додаток за Полнење на Студиската Соба, Библиотека;Cloakroom;Училиштето;Канцелариски

Оценката:
DEN 1329.60

Тековен
Во магацинот.

На велур површината е единствен и богата во еластичност.Лесно да се чисти за својата добра апсорпција на вода.Лесно да се носат за своите мали димензии.Овој производ не е лесно да се фрли коса за удобно се чувствуваат.Широк спектар на примена и силна practicability.Применливи Прилики : Студија Соба, Библиотека;Cloakroom;Училиштето;Канцелариски Простор;Училница;ученичкиот Дом;Спална соба;Салон;Студија Боја : Зелена Материјали : Супер Мало Влакна Облик : Правоаголник Форма Вкупно Нето Тежина : 9(G) Должина : 178(MM) Ширина : 143(MM) Висина/Дебелина : 0.5(MM) Пакет се Вклучени : 2 парчиња Eyeglass Чистење Облека Карактеристики : велур површината е единствен и богата во еластичност.Лесно да се чисти за својата добра апсорпција на вода.Лесно да се носат за своите мали димензии.Овој производ не е лесно да се фрли коса за удобно се чувствуваат.Широк спектар на примена и силна practicability.Производот е зелена и здрав материјал без чуден мирис.Овој производ не е лесно да се деформира за неговата силна еластичност.Бојата е светла без исчезнува лесно.Овој производ не боли објектив за нејзините меки материјали.Добро чистење ефект за својот силен деконтаминација моќ.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.