• Обновено
Matladin 24x26 Гимнастика Octagon Вештина Форма Превртување Салто Backbend Тренер Вежба за Предучилишните Деца Салата

Matladin 24x26 Гимнастика Octagon Вештина Форма Превртување Салто Backbend Тренер Вежба за Предучилишните Деца

Оценката:
DEN 1980.00

Тековен
Во магацинот.

24"x26" Octagon вештина форма, 15lbs.Оваа големина обично е најдобро за возраст од 5-8. Octagon tumblers промовира безбеден вештини за развој.Тешки 18 оз винил надворешноста.Цврста пена за внатрешни работи.Учење соодветна форма и телото е суштински дел за развој на квалификувани гимнастика и превртување се движи како што се walkovers, пред handsprings, назад handsprings, скокови, tick-tocks и над се дели.Octagon tumblers се идеална форма мат да им помогне на вашиот gymnast или најгласен поборник се развие своите вештини безбедно.ЗАСИЛЕН КРОИ : Да се постигне солза-отпорен и издржлив, ние се зајакне шевови на сите страни.ТОКСИЧНИ-FREE & ВОДООТПОРЕН ЗАДЕБЕЛЕНА СТП КОЖА на КОРИЦА : Задебелена СТП кожа поклопецот е отровна-бесплатно, не се лизга, водоотпорен, крек-отпорни, која е здраво и безбедно за вашето семејство и полесно да се чисти.Токсични-слободен EPE пена : здрави, животната средина и врвен висока густина.- Врвен СТП кожа на корица : токсични-бесплатно, водоотпорен, задебелена и не е лесно да се искривуваат.- Засилен работ крои : да се постигне попуштат-отпорен и издржлив. - Лесни & Преносни. - Засилен носат справи и количка за изградба. - Токсични-слободен EPE пена : здрави, животната средина и врвен висока густина. - Врвен СТП кожа на корица : токсични-бесплатно, водоотпорен, задебелена и не е лесно да се искривуваат. - Засилен работ крои : да се постигне попуштат-отпорен и издржлив. - Multifunctions : може да се користи за остварување мат, дури и да играат мат, кревет. - Комерцијални одделение изградба и соодветна цврстина : да се постигне широк апликација, многу издржлив и Удобно, професионални Вежба.Matladin превртување на душеци карактеристики кука &јамка ленти на сите страни,кои се достапни за вас да се комбинираат еден повеќе душеци заедно ако купите повеќе од оние кои,како да се добие поголем големина мат за гимнастика работи или голем тренингот простор според вашите потреби.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.