• Обновено
UNIH Бебе столче Играчки за Деца со Огледало, Carseat Играчки Воланот со Музика Светла и Возење Звуци, столче Играчка за Деца Бебиња од 6 до 12 Месеци

UNIH Бебе столче Играчки за Деца со Огледало, Carseat Играчки Воланот со Музика Светла и Возење Звуци, столче

Оценката:
DEN 647.52

Тековен
Во магацинот.

На столче играчки-Добар помошник за родителите.Родителите ќе бидат сигурни да го поминуваат своето квалитет на времето на патување кога бебето играње воланот играчки за долго време без да се досадуваат.Најдобар подарок за бебе играчки од 6 до 12 месеци.На столче играчки лесно може да се инсталира на столче потпирачи за глава прачки, колички, нешто големо, јасли, guardrails.Со прилагодливи затворач, тоа е погоден за бебиња од различни возрасти и користење сценарија.На возење воланот играчка е опремен со rotatable воланот и менувачот, бебе безбедност огледало, преку симулација на рог звук, музика, играње и палење на моторот звук може да се доживее симулација на забава возење.На мултифункционален автомобил седиште играчка донесе спектар да се игра за подобрување на вештини за подобрување на рака-око координација и визуелно следење.Многу уживање може да се донесе во текот на играчка воланот.Овој идеален подарок за бебето играчки со високо интерактивен функција лесно conquers на доенчиња со голем шарм во стомакот време.Бара 3 X AA батерии (не се вклучени).Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Пораки или прашање на страницата.Ние ќе се потрудиме да ви дадат задоволителна услуга!.Чувајте ги вашите малку еден забавуваа во автомобил со UNIH Бебе столче Играчки за Деца со Огледало!Со кликнување на воланот и менувачот, бебето може да уживаат имитира возачот активности во неговата безбедност седиште.Само да се земе дома, тоа апсолутно ќе се задржи подалеку од вашето бебе плаче и нека вашето бебе да уживаат во возењето со вас.Додека детето ужива играјќи со играчка тој може да се види себеси во огледало.Помага да се задржи бебе да се смири и да се забавуваат на автомобил вози, дозволувајќи им на родителите да уживаат во мирен & смири се Вози.Бебето играчки лесно може да се инсталира на столче потпирачи за глава прачки, колички, јасли, guardrails.Со прилагодливи затворач, тоа е погоден за бебиња од различни возрасти и користење сценарија.На возење воланот играчка е опремен со rotatable воланот и менувачот, бебе безбедност огледало, преку симулација на рог звук, музика, играње и палење на моторот звук може да се доживее симулација на забава возење.Ротирање на воланот и менувачот и притискање на различни копчиња, помогне да се развие бебето е моторни вештини.На тркало на автомобилот играчка може да биде лесно да се придава на предните потпирачи за глава столбови, за бебето стигне и за чување во место додека не се во употреба.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.