• Обновено
Muldale Ураганот Коктел-Чаши Сет од 2, 18oz, Коктел Очила за Пина Colada, Mocktail, Daquiri | Премиум Стакло Изработени во Европа | Подарок Заградени

Muldale Ураганот Коктел-Чаши Сет од 2, 18oz, Коктел Очила за Пина Colada, Mocktail, Daquiri | Премиум Стакло

Оценката:
DEN 959.76

Тековен
Во магацинот.

СОВРШЕН ДОДАТОК ЗА СЕКОЈ ДОМ БАР – Овие ураганот коктел очила ќе се возбуди, со очекување – изложен вашите омилени алкохолни и безалкохолни коктели - комбинирање на прекрасна вкус или вашиот пина colada, daiquiri или long island iced чај со око-пукање се прикаже достоен на било коктел бар.Зошто не се обидете со Negroni коктел – а пикантен портокал коктел, гарниран со крв портокал или Daiquiri коктел – освежување бел рум коктел, гарниран со тенко парче од краставица.УРАГАНОТ КОКТЕЛ-ЧАШИ СЕТ НА 2 – името ураганот се однесува на обликот на овие коктел-чаши и неговата сличност со ураган светилка.Лесно препознатлив со својата кратко, деликатна матични, круг сад во облик на база, тесен појас, и разгореа rim.Голем капацитет овозможува раскошен порции на вашите омилени коктели, додека домот на матични им овозможува на прстите да се чуваат подалеку од пијат, а со тоа одржување на вашиот пијалоци постудено за подолго – совршени за мраз разладени long island iced чај или sangria.БРИЛИЈАНТНОСТ И ЈАСНОСТ КРИСТАЛНА ЧАША – Направен од висок квалитет на кристална чаша која е исполнета со елемент erbium за брилијантен јасност.Дизајниран за секојдневна употреба, овие ураганот очила имаат нежни изгледаат и се чувствуваат во комбинација со подобрена отпорност – специјално зајакнат за да се обезбеди може да се користи секојдневно.Ослободени од олово или било загадувачи или токсини.SPEC – Околу големина : 8.2" високи x 3.2" кол / 18oz.Подарок заградени како збир од 2 – идеален подарок за секој дом бар или градина бар сопственик.Машина за миење садови безбедно.Се препорачува миење на производот пред првата употреба.Оваа Muldale производ има 2 години гаранција за квалитет.НАПРАВЕН ВО ЕВРОПА – Овој сет од 2 пина colada очила се направени во Европа, со користење на најдобрите производствени процеси кои се истакне на квалитетот и craftmanship да се даде премија стабилна заврши.Дизајниран да трае.Овие ураганот коктел очила ќе се возбуди, со очекување – изложен вашите омилени алкохолни и безалкохолни коктели - комбинирање на прекрасна вкус или вашиот пина colada, daiquiri или long island iced чај со око-пукање се прикаже достоен на било коктел бар.Зошто да не се обиде Долго Островот Мраз Чај коктел – длабока чај обоените Текила & Рум коктел, гарниран со лимон или Daiquiri коктел – освежување бела и вар рум коктел, гарниран со тенко парче од краставица.Со толку многу се користи, овие ураганот очила може да се користи како mezcal коктел-чаши, long island iced чај очила, пина colada очила и повеќе.Направени од високо квалитетни кристална чаша која е исполнета со елемент erbium за брилијантен јасност.Дизајниран за секојдневна употреба, овие ураганот очила имаат нежни изгледаат и се чувствуваат во комбинација со подобрена отпорност – специјално зајакнат за да се обезбеди може да се користи секојдневно.Ослободени од олово или било загадувачи или токсини.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.