• Обновено
Edens Градина Енергија Поттик Етерично Масло Синергија Мешавина, Чиста Терапевтски Одделение (Undiluted Природни/ Хомеопатски Ароматерапијата Миризливи Етерично Масло ?

Edens Градина Енергија Поттик Етерично Масло Синергија Мешавина, Чиста Терапевтски Одделение (Undiluted

Оценката:
DEN 286.80

Тековен
Во магацинот.

Нашиот тим на експерти поминуваат безброј часови истражување, формулирање и тестирање на производите направени со, на ПРИМЕР, е 100% чист етерични масла пред правејќи ги достапни.Fractionated Кокосово масло, Grapeseed масло и масло од Сусам се сите примери на голема превозникот масла.Периодично се земе длабок здив на Енергија Поттик за користење на inhaler да се изостри вашиот фокус.Одвоивме време да се најде поздрав состојки, повеќе одржливо производство и напредни меша техники за да се обезбеди ние нудиме само најдоброто.Комерцијални мириси кои може да ги најдете во соба спрејови, ткаенина освежувачи, свеќи и парфеми често содржат евтини, синтетички мириси соединенија.Секој од нашите производи се стручно се формулираат и рака-истури, вклучувајќи повеќе од 200 етерични масла и синергија мешавини.Како жените - и семејство во сопственост на компанијата, нашите најблиски и заедницата инспирира да направите безбедноста, квалитетот и одржливоста нашите врвни приоритети.Нашата цел е да се помогне да се рашири зборот за природната моќ на ароматерапијата.Сите наши производи се нетоксични, вегетаријанци, суровост-слободни и направи со нашата 100% чиста етерични масла.Ние се познати за нашата посветеност на квалитетот, транспарентност, етичко извори и безбедно состојки.Кога Edens Градината беше основана во 2009 година, нашиот сон беше да се споделат висок квалитет, прифатлива етерични масла со секого.Како лидер во етерични масла индустрија, ние вредност на безбедноста, квалитетот и образование во нудат само најдобрите ароматерапијата производи.Жените во сопственост и семејство-управувана од 2009 година, ние лично извор секое етерично масло и суровини состојка за да се обезбеди поволни цени, без компромитирање на квалитетот.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.