• Обновено
Под Оклоп Мажите се Запали Vi Графички Рака Слајд Сандала

Под Оклоп Мажите се Запали Vi Графички Рака Слајд Сандала

Оценката:
DEN 814.80

Тековен
Во магацинот.

84% Полиестер, 16% Elastane.Увезени.Гумен ѓон.Прилагодливи синтетички рака со мека пена под за дополнителна удобност.Footbed изграден со два слоја на Перформанси 4 D Пена за невиден комфор.Анатомски цртеж обезбеди дополнителни амортизирање.Ре-инженерните ЕВА outsole изграден со трајни влечење парчиња во пета за лесни амортизирање & удобност.Под Оклоп е мисија е да се направи на сите спортисти подобро преку страст, дизајн и немилосрдните извршување на иновации.Технологијата зад Под Оклоп различни производ асортиман е комплексен, но програма за учи на бенефиции е едноставна : да се носат Heat Gear кога е жешко, Cold Gear кога е ладно, и All Season Gear помеѓу крајностите.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.