• Обновено
Reebok Мажите е Единствена Бес Прилагодат Крстот Тренер

Reebok Мажите е Единствена Бес Прилагодат Крстот Тренер

Оценката:
DEN 1239.84

Тековен
Во магацинот.

Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.Cushioned единствена.Удобност и ефикасност.Reebok беше основана за еден од најдобрите можни причини : спортисти сакав да трчаат побрзо.Така, во 1890-тите години, јосиф вилијам Фостер направени некои од првите познати трчање со шила во them.By 1895 година, тој беше во бизнис правење чевли со рака за врвот тркачи; и пред долго време неговата млада компанија, ј.W.Згрижувачките и синови, развиена меѓународна муштерии на истакнати спортисти.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.