• Обновено
PrettyClaw | 1500pc Мини Расположливиот Помине Бафер Блокови 80/80 Црна Ронки Портокал Бафер Пескарење Нокти Датотека со Двојно Двострано 1 Случај Рефус Количество

PrettyClaw | 1500pc Мини Расположливиот Помине Бафер Блокови 80/80 Црна Ронки Портокал Бафер Пескарење Нокти

Оценката:
DEN 1679.76

Тековен
Во магацинот.

★ Професионални салон употреба, маникир/педикир, нога бањи, продажба на големо, големо цел, итн. ★ 1500 парчиња портокал 80/80 ронки мини големина расположливиот помине бафер блокови (1.4inx1.0inx0.5in). ★ Совршена големина за секој клиент се користи и да располага за санитарни и hygenic цели.Мини Големина Помине Расположливиот Бафер Блокови - За професионална салон употреба, педикир, нога бањи, продажба на големо, големо количество, итн. - Совршена големина за секој клиент се користи и да располага за санитарни и хигиенски цели Боја : црна (изшкуркан страна) и портокалова (бафер)Ронки : 80/80 Size : 1.4 во (L) x 1.0 во (W) x 0.5 во (Ж)Количеството : 1500 парчиња - 1 case Condition : Бренд New Manufacture : Pretty Claw.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.