• Обновено
Ноктите Clippers Сет,Ноктите Машина за Полнење Нерѓосувачки Челик Педикир Маникир Нокти Грижа Алатки Чешлање Комплет 12pcs Сина

Ноктите Clippers Сет,Ноктите Машина за Полнење Нерѓосувачки Челик Педикир Маникир Нокти Грижа Алатки Чешлање

Оценката:
DEN 2016.00

Тековен
Во магацинот.

Преносни : Ноктите clippers комплет е лесен и пренослив, големината може да се стави во торба, не преземањето на просторот.Не 'рѓосувачки Челик : метал помине clippers се направени од не' рѓосувачки челик, со одличен анти- ' рѓа функција, трајни, остар и практични.Примена : Нашите нокти алатка во собата е дефинитивно најдобар избор за жени, мажи, стари лица и пријатели.Мулти-цел : ноктите чешлање комплет ги исполнува сите ваши дневни потреби, вклучувајќи рака заштита, лицето за нега и нога нега.Чување : На надворешната кожа случај на овој педикир во собата е направен на СТП кожа, што го прави лесен за носење, лесно за чување.Боја : Сина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.