• Обновено
Meshist Жица Mesh Биро Организатор, Расклопна Desktop File Организатор со 3 Хоризонтална Хартија Писмо Коцки и Вертикална Преграда, Црна

Meshist Жица Mesh Биро Организатор, Расклопна Desktop File Организатор со 3 Хоризонтална Хартија Писмо Коцки

Оценката:
DEN 1478.40

Тековен
Во магацинот.

Лесно да се Соберат Организатор : Надгради биро организатор, 1-5 минути за да се соберат, нема потреба за екстра алатки, а потоа можете да започнете да го организирате вашиот неуредна биро.Издржливи и Здрав Датотека Организатор : Ова е челична мрежа организатор, направен со солидна constructure, доволно силна за одржување копии на датотеки, file носители, трудови, списанија, книги, тетратки и да било друга маса accessaries.Не Само една Маса Организатор : Модерен дизајн со мазна грбот прав, елегантен и безбедно; Челик мрежа материјал, издржлив и практични, Па ова не е само организатор на вашето биро, но исто така и на дело за вашето биро, канцеларија или дома.Простор Спаси Мрежа Организатор : Оваа ставка има 3 хоризонтална писмо коцки и 1 вертикална преграда.Доволно голем за вашата дневна биро фајлови, документи, или нешто др.Ви даде уредни и чисти биро на животната средина.Уникатен и Сигурен Услуги на Клиентите : Откако ќе ги купите нашите производи, она што ќе добиете за не е само производ, но, исто така, нашата служба за корисници.Ние ќе се обидеме потрудиме да се направи everthing правото за секој од нашите ценети купувачи.Совршено решение за организирање на вашето биро датотеки, magzines мали и канцелариски материјали.Она што ќе добиете за не е само биро организатор, но, исто така, биро за декорација за своите стилски дизајн и елегантен изглед.Солидна sonstruction и meshes материјал, издржлив и едноставен.Отпорна на прашина и валкани, покрај тоа, тоа е многу лесно за cleanning датотеката организатор ако по долг период на користење на времето, само треба крпа или марамче со малку вода за да ги избрише тоа.Оваа канцеларија биро организатор е практичен и функционален,ставете ја во mailrooms, домашни канцеларии, пред масите или било каде што може да се користи малку повеќе организација.Дизајниран со челична мрежа за издржливи и долготрајни организација решение.Прав грб заврши создава трајни, чип-отпорни производ, кој ќе се одржи под долгорочна употреба додека отпорен на гребнатини.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.