• Обновено
Крпа Куки,Бања Кука SUS 304 од не ' Рѓосувачки Челик Тешки Ѕид Куки за Бања,Облека Кука Виси Куки Ѕид Монтирани, Црна Мат Крпа Куки (2 Парчиња)

Крпа Куки,Бања Кука SUS 304 од не ' Рѓосувачки Челик Тешки Ѕид Куки за Бања,Облека Кука Виси Куки Ѕид Монтирани,

Оценката:
DEN 167.76

Тековен
Во магацинот.

★ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ :Облека куки за бањи,Избирање на висок квалитет на SUS 304 од не ' рѓосувачки челик, површината мазна ниво исклучени, обезбедување на квалитет и долговечност.Мет Црн Финиш, анти-корозија & рѓа, се спротивстави на дневни гребнатини, обезбедување на издржливост и стабилност. ★ШИРОКА ПРИМЕНА : Бања пешкир куки донесе модерен стил во вашата бања, спална соба, тоалет и кујна, додава голема убавина и го намалува досадни чистење.Комплетната монтажа хардвер вклучени, лесно за ракување.На шрафовите се сокриени во чинија, им овозможува на куки приложување цврсто и не го уништи ѕидот изглед.Го прави вашиот ѕид околина се чисти, ја организира и го одликува. ★ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА:Употреба вклучени да се инсталира оваа Бања Пешкир Куки во минути.Можете исто така да изберете завртка-монтажа со нерѓосувачки челични навртки и заштита во пакет.Завртки се направени од SUS 304 од не ' рѓосувачки челик и нема да рѓа.МАКС Оптоварување : 20 КГ.Завртка-монтирање на цврсти бетонски ѕид. ★СТИЛСКИ ПОВРШИНСКИ ТРЕТМАН:Мет Црна заврши површината не само што го прави тоа да изгледа класичен, модерен и привлечен, Ѕид Куки за Бања, но исто така се отпорни на корозија и ' рѓа. ★ПАКЕТ СОДРЖИНА : 2 x Black ѕид кука, 4 x Монтажа Завртки, 4 x Подлога, 1 x Ален Копче, 1 x Инсталација Настава.Можете да ги инсталирате Црн Ѕид Куки веднаш по добивањето на пакетот.Име на производ : Крпа Куки Производ Материјал : SUS на 304 Нерѓосувачки Челик Материјал : SUS на 304 Нерѓосувачки Челик Површина Третман : Мат Црна Монтажа Тип : Ѕид-Монтирани MAX.Вчитај : 20 KGs.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.