• Обновено
Телефон Случај за Галакси Z 3 Пати со Зглоб Заштита, Заштитна Маска за Галакси Z 3 Пати 2021 со Пен Носителот, All-Inclusive Заштитник со СТП Кожа, Зглоб Покриеност и Тешко PC Бр?

Телефон Случај за Галакси Z 3 Пати со Зглоб Заштита, Заштитна Маска за Галакси Z 3 Пати 2021 со Пен Носителот,

Оценката:
DEN 719.76

Тековен
Во магацинот.

【Модел на телефон на Компатибилност со Пен Носителот Дизајн】Исклучиво наменета за Samsung Галакси Z 3 Пати 5 G 2021 САМО.S-Pen џеб е stitched на грбот и тоа ќе го задржи вашето S-pen безбедно (S Pen не се вклучени).Стави на пенкало со вашиот телефон, вие ќе не заборавајте да го носат или да ја изгуби случајно, и тоа е лесно да се извади тоа да ја користите. 【Екран и Камера за Заштита】На поставените рабови се специјално дизајнирани за да го заштитите екранот и на камерата леќи на Галакси Z 3 Пати телефон.Тоа ќе го заштитите екранот на камерата леќи на камерата од гребнатини, испакнатини и капки. 【Тенок и Фитинг】Токму прилагодено случај фитинг, тоа е видливо и лесно да пристапите до сите звучници, камери, полнење пристаништа, аудио портови и од страна на копчиња.Прецизна структура, помага да се спречи гребнатини на телефонот.Внатрешниот микрофибер поставата ќе се заштити вашите скапоцени телефон, и лепливи ленти ќе се обезбеди телефонот, за да се спречи лизгање надвор. 【Иновативни Зглоб Покриеност】иновативни зглоб заштита ќе го заштити вашиот телефон во секој детал, тоа е за да се избегне зглоб изложени без заштита.На зглоб покривање ќе биде вметната или се шири лесно кога виткање или одвиваат телефонот. 【Целосна Заштита и Анти-шок Должност】Оваа Samsung Пати 3 заштитни случај поминале воено-одделение капка тестирање за shockproof функција.Хард PC браник, премија СТП кожа и зглоб покриеност интегрирани совршено, овој all-inclusive случај ќе обезбеди не се лизга текстура и целосен шок заштита за вашиот телефон.Напомена : Нашиот нов објавен телефон заштитни случај е ажурирана верзија која е САМО компатибилни со Samsung Galaxy Z 3 Пати 5 G (2021 објавен). 1.На опремена четири парчиња на лепливи ленти ќе се обезбеди телефонот, за да се спречи лизгање надвор, ве молиме да се држи на безбедна ленти пред употреба. 2.Поради stitched пен носителот на грбот, ние не може да гарантира безжични полнење по се стави на пен во телефонот случај.Спецификација : Материјал : СТП кожа, PC браник во Боја : Кафена Димензија : 6.3 x 2.86 x 0.84 инчи (Должина x Ширина x Дебелина) Пакет Димензија : 7.09 x 3.35 x 1,18 инчи (Должина x Ширина x Дебелина).

Параметри на производот

Material:
PU leather, PC bumper
Color:
Brown
Dimension:
6.3 x 2.86 x 0.84 inches (Length x Width x Thickness)
Package Dimension:
7.09 x 3.35 x 1,18 inches (Length x Width x Thickness)

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.