• Обновено
Funnylife Спа Педикир Станица Чаир со Нога Масажа Слив &Педикир Станици Салон за употреба

Funnylife Спа Педикир Станица Чаир со Нога Масажа Слив &Педикир Станици Салон за употреба

Оценката:
DEN 791.76

Тековен
Во магацинот.

Recline Седиштето на Столот Backrest од 90 степени 150 Степен.Нога Остатокот Прилагодливи 10"( од 21" до 31" height).Хидрауличен Механизам Покренува Седиштето до Дополнителни 7" во Височина.Растојанието Помеѓу Нога Одмор и Седиште Прилагодливи 5".Footbath Масажа функција може да се користи со или без вода.Тоа е Прилагодлив Педикир Единица со Лесна и Чиста Меур Масажа Нога сад .Ова целосно прилагодливи Хидраулични Педикир Единица е изграден со здрав челична рамка, удобно густа пена поместена седиште и подложка за нозе.На хидраулична пумпа во седиштето овозможува целосна исправка за сите клиенти и подложка за нозе е рачно да се прилагодливи за да се направи вашата работа лесен и удобен.На задниот дел од седиштето може да се recline од 90 степени 150 степен.Димензии : Заврши Единица : 38" Долго x 22 1/2" Широк Седиште : 21" x 21" // Нога-остатокот : 10" x 9" // Седиште Висина прилагодување од 21" на 28" од земјата (7") подложка за нозе висина прилагодува од 21" до 31" од земјата (10") Користите подножјето бања со или без вода и смирување на болки и болки надвор од вашите уморни стапала.Здрав лесни пластични footbath лесно може да се полнат и празнат со вода од вашиот допрете.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.