• Обновено
Meetu Простор за Заштеда на енергија Закачалки Магија Крпа Закачалка Метал Плакарот Организатор на Плакарот Гардероба Плакарот Организација Плакарот Систем (Пакува

Meetu Простор за Заштеда на енергија Закачалки Магија Крпа Закачалка Метал Плакарот Организатор на Плакарот

Оценката:
DEN 407.76

Тековен
Во магацинот.

❤Meetu крпа закачалката е изработена од најтврдокорните линеарна нерѓосувачки челик.Секој закачалка може да висат 10 облека хоризонтално или 5 парчиња вертикално, до 40 килограми.Особено погодна за тешки зимски overcoats.Тоа е, мора да се плакарот организатор на идеална плакарот систем. ❤Мазна простор за заштеда на енергија закачалки со еко-пријателски хром-позлатен, да се чува далеку од прашина, анти-нула, 10 Години Рѓа-Бесплатно Гаранција под внатрешна употреба.Гума капи на секој ивица може да се спречи гребење на рацете и облеката. ❤Оваа надградена крпа закачалка со S-Крива дизајн, затворен слотови може да се спречи облека од лизгање.На слотови се поголеми од другите, дека гломазна закачалки може да се користи.Куките може да ротира 360 степени слободно, и кука устата дијаметар до 1.6 инчи, кој може да се применува на широк спектар на плакарот гардероба прачки. ❤На закачалки може да спаси 80% од гардероба простор и одржување на облека уредни, без брчки.Тоа е совршен крпа организатор на плакарот организација.Тоа е погоден за куќи, станови, апартмани, облека центри и други ограничен простор. ❤Нашата мисија е да понудиме НАЈДОБРИТЕ производи на нашите клиенти.Meetu гарантира дека од 30 дена нема причина да се вратат, на 2 години гаранција за квалитет, за да ви овозможи подобар шопинг искуство.Големина : Пакет од 12.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.