• Обновено
PAOLFOX Плажа паркинг (Надворешен Шатор Сонцето Сенка Крошна Засолниште UPF50+ w/ Песок, Лопата, Плажа Ќебе,Носејќи Вреќа,Земјата Штипки,Столбови,Кампување Патувања, Рибо?

PAOLFOX Плажа паркинг (Надворешен Шатор Сонцето Сенка Крошна Засолниште UPF50+ w/ Песок, Лопата, Плажа Ќебе,Носејќи

Оценката:
DEN 1919.76

Тековен
Во магацинот.

Вашиот комплетен сет пристигнува со корисна водоотпорен торбичката, многу anchoring опции, изградена-во sandbags, и лесни виткање столбови за флексибилни собранието.Песок доказ и вода доказ, на плажа мат ќе остане sandless и сува, обезбедувајќи нема вода seeps преку.Треба дополнителна стабилност?'Рѓа-доказ алуминиум столбови се прикачени со еластична кабелот спречување на движење.Кога ветрот е силна, на четирите агли на ќебе, исто така, треба да биде исполнет со песок.Можете да инсталирате четири столбови или две.Лесен и пренослив, овозможувајќи ви лесно да се свитка, дури и да се приспособат.По овие неколку чекори вашиот ќебе ќе останат закотвени во текот на целиот ден.Пополни sandbag со песок или камења колку што е можно.Само да се стави рака полни со песок или други пондерирана објекти во кеси (прикачите anchoring удели ако е потребно).'Рѓа-доказ алуминиум столбови се прикачени со еластична кабелот спречување на движење.Лесен и пренослив, овозможувајќи ви лесно да се свитка, дури и да се приспособат.Сите Намена Pop-Up Прилагодливи Плажа Шатор : Како сонцето се движи,лесно се движат на вашиот sandbag или да се прилагоди на позицијата на столбови за да го промените аголот на сенка,да добиете совршено засолниште од сонцето и да ја задржите ужива на отворено!Со стапало на 7x7 ФТ, има место за сите!.Ние, исто така подготвени од земјата нокти за на плажа ќебе за да се зголеми стабилноста.Плочка крошна каде што сакате да се изгради.Направени од казна-текстура најлон материјал, кој е помек и со поголема густина од редовните terylene материјал.Постојат 4 песок кеси во 4 краишта и 4 anchoring удели.Кога ветрот е силна, на четирите агли на ќебе, исто така, треба да биде исполнет со песок.Ние, исто така подготвени од земјата нокти за на плажа ќебе за да се зголеми стабилноста.Направени од казна-текстура најлон материјал, кој е помек и со поголема густина од редовните terylene материјал.Филтрирањето 98% од УВ зраци од сонцето е штетните зраци, како и го намалува отсјај.Само да се стави рака полни со песок или други пондерирана објекти во кеси (прикачите anchoring удели ако е потребно).Песок доказ и вода доказ, на плажа мат ќе остане sandless и сува, обезбедувајќи нема вода seeps преку.По овие неколку чекори вашиот ќебе ќе останат закотвени во текот на целиот ден.Пополнете вреќи се додека преполн со песок и карпи за да се стабилизира.Според нашите инструкции, можете да го постави лесно во многу кратко време.5 метри од аголот.Треба дополнителна стабилност?'Рѓа-доказ алуминиум столбови се прикачени со еластична кабелот спречување на движење.Поврзете пол врвот на крошна ткаенина агол со прикачување на еластични кабелот цврсто.Имајте можете да уживате во спортски настани, излети, кампување или било каде на отворено!.Плажа sunshade плови ви донесе кул место, уживајте во вашиот среќен време на плажа!.Прилагодливи Сенка:Како сонцето се движи, едноставно се движат вашиот sandbag подлога или на столбови за да го промените аголот на сенка, да го добиете најдоброто засолниште од сонцето и да ја задржите ужива на отворено.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.