• Обновено
Универзална Велосипед Shift Кабел за Домување за Полнење,Велосипед Derailleur Кабел за Домување за Полнење,Велосипед Shifter Кабел за Домување определен за Shimano Sram MTB Патот Ве

Универзална Велосипед Shift Кабел за Домување за Полнење,Велосипед Derailleur Кабел за Домување за Полнење,Велосипед

Оценката:
DEN 1370.40

Тековен
Во магацинот.

Нерѓосувачки челик кабли, добра цврстина и цврстина.Еден 4mm shift кабел домување : 2m; пред shift кабел : 1.55 м; задните shift кабел : 2.1 m.Ве МОЛИМЕ ПРОВЕРЕТЕ дали должината одговара на вашиот велосипед befor купување. 10pcs кабел домување крајот капи, 4 Pcs домување s-куки,4pcs кабел крајот капи,4pcs O-Прстени.Универзална велосипед shift кабел за домување се 8 боја-Црна/Црвена/Сино/Зелено/Бела/Жолта/Портокал/Сива.Универзална велосипед shift кабел, погоден за велосипед, планински велосипед, патот велосипед, виткање велосипед.Опис : Нерѓосувачки челик кабли, добра цврстина и цврстина.ПВЦ кабел за домување, ниска температура 4pcs кабел крајот капи; 4pcs S-Токи;4pcs O-Прстени.Универзална велосипед shift кабел, погоден за велосипед, планински велосипед, патот велосипед, BMX велосипед, виткање велосипед и сл.Спецификација : Материјал : ПВЦ и челик жица Големина : shift кабел за домување-2meters/78.7 инчен;пред shift кабел-1.55 метри/61inch;задните shift кабел-2.1 метри/82.7 инчен Пакетот Вклучува : 1 Парче Shift Кабел Домување 1 Парче Пред Shift Внатрешна Кабел 1 Парче Задните Shifter Внатрешен Кабелски 10 Парчиња Кабел Домување Крајот Капи 4 Парчиња S-Токи 4 Парчиња O-Прстени 4 Парчиња Кабел Крајот Капи.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.