• Обновено
Природата Пристап Вратот и Рамото Заврши со Растителни Ароматерапијата се Пополни Замрзнувач Безбедно и Microwavable за Топла и Ладна Терапија

Природата Пристап Вратот и Рамото Заврши со Растителни Ароматерапијата се Пополни Замрзнувач Безбедно и Microwavable

Оценката:
DEN 436.80

Тековен
Во магацинот.

СМИРУВАЊЕ : Топла/Ладна олеснување со ароматерапијата - микробранова или замрзнување.ЕКОЛОШКИ-ПРИЈАТЕЛСКИ : Направен со СИТЕ ПРИРОДНИ органски материјали, 100% безбедно за луѓето, животните и животната средина.Ја одземе БОЛКАТА : А благотворно ароматични мешавина на природата најдобрите билки за олеснување на болки и болки.Се ЧУВСТВУВААТ REJUVENATED : да се Спречи губење на влага на кожата, подобрување на хидратација на кожата клетки.РАЗНОВРСНА БОЛКА : Удобност од грчење на мускулите и напнатост.Природи Пристап Ароматерапијата Топло/Ладно ви даде спа-ниво олеснување дома или во движење.Совршен за смирување секојдневниот болки и болки, тие обезбедуваат помош за мигрената, болки во мускулите, спортски повреди, и повеќе.Секој пакет може да се microwaved или замрзнати да ви даде топла или ладна олеснување каде што ви треба најмногу.Секој пакет е исполнет со нашата специјална мешавина на 12 природни билки за смирување ароматерапијата.Во комбинација вклучува : Лаванда, Нане, Spearmint, Валеријан Корен, Цимет, Камилица, Карамфил, Бела Врба, Yarrow, Жолта Dock Корен, Lemongrass, и Ленено Семе.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.