• Обновено
Culver Празник Декорирани Матирано Двојно старомодни Гимнастик Очила, 13.5-Унца, Подарок Заградени Сет од 2 (Топење на снежен човек)

Culver Празник Декорирани Матирано Двојно старомодни Гимнастик Очила, 13.5-Унца, Подарок Заградени Сет од 2

Оценката:
DEN 407.76

Тековен
Во магацинот.

Сет вклучува : (2) Две (DOF) Двојно старомодни Гимнастик Очила.Овие гимнастик очила задржете 13.5 НИ Течност Унци исполнет до врвот.Секој Матирано Гимнастик Стакло е Секојдневна дизајн.Дизајнот ги опфаќа и се обвива околу двете страни на стакло.На Culver Држава на Уметноста Џет-Directt Процес се Произведува Навистина Жив Дизајн на Стакло.Доведе Слободни Матирано Стакло, Направени во САД, машина за миење Садови Безбедно, Врвот на Решетката се Препорачува.Стакло Димензија инчи : 4.25 Висина x 3.38 Горниот Дијаметар x 3.13 Дното Дијаметар, 0.78 фунти.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.