• Обновено
Campagnolo JAGWIRE Патот Продавница за ПОЛНЕЊЕ - Заврши Кочница & Shifter Кабел и Домување Комплет - Црна

Campagnolo JAGWIRE Патот Продавница за ПОЛНЕЊЕ - Заврши Кочница & Shifter Кабел и Домување Комплет - Црна

Оценката:
DEN 791.76

Тековен
Во магацинот.

(1) - 2.0 m x 4.0 mm JAGWIRE LEX-SL L3 Кабел за Домување - LEX Засилен, L3 Масна Lubed Лагер, ЦРНА боја - Jagwire Лого. (2) - 2.3 m x 1.1 mm JAGWIRE ПАТОТ Масна Нерѓосувачки Shifter Кабли - CAMPAGNOLO Компатибилни. (1) - 2.0 m x 5.0 mm JAGWIRE CGX L3 Ниска Компресија Кочница Домување - CGX Засилен, L3 Масна Lubed Лагер, ЦРНА боја - Jagwire Лого. (2) - 1.7 m x 1.5 mm JAGWIRE ПАТОТ Масна Нерѓосувачки Кочница Кабли - CAMPAGNOLO Компатибилни.Сите потребни крајот капи и кабел совети.JAGWIRE ПАТОТ ПРОДАВНИЦА КОМПЛЕТ : Црн : Сè што треба да за целосно и професионални замена на shift и кочница кабли и домување за било Campagnolo компатибилни компоненти.Да ги купите овој комплет во Бела ве молиме да пребарувате на следниве ASIN : B01 DJGOP5 C.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.