• Обновено
Pllieay 15 Инчен Недовршени Дрвени Гребло, Цврсти Борови Гребло, Природна Боја Занает Дрво Идеален за Поморски Занает Проекти и DIY Дома Декорација

Pllieay 15 Инчен Недовршени Дрвени Гребло, Цврсти Борови Гребло, Природна Боја Занает Дрво Идеален за Поморски

Оценката:
DEN 263.76

Тековен
Во магацинот.

Природната Убавина : 15 инчен стилски дрво гребло е направен од борови дрва.Таа има една убава жито и мазна површина, која обезбедува доволно простор за букви и декоративни елементи.Лесно да се DIY : дрвени гребло е лесно да се наслика, дамка и облагородување.Можете да додадете лента, rhinestones, cut-outs, монистра, decoupage и многу повеќе да се направи уникатен дрво гребло.Корисни Дизајн : Постои drilled дупка во рачка за лесно екранот.Можете да користите јаже да се откажам гребло во канцеларија, дневна соба или градинка, која ќе додадете шарм во вашата соба.Користи Имагинација : Борови гребло во Форма што е погодна за широк спектар на DIY проекти.Можете да додадете личен контакт со вашите сопствени бои и дизајн, се изразува креативност и да ги претворат во уметност.Примена : Од персоналните дома декорација, грчки гребло е значаен подарок со уникатен дизајн, користи за да се изразуваат лојалност, благодарност и почит.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.