• Обновено
SHANOER Тоалет Push Копчето Вентил Replacment Двојна Флеш 9.84 инчен Висина Одговара за Одводнување Дијаметар 2.56-2.95

SHANOER Тоалет Push Копчето Вентил Replacment Двојна Флеш 9.84 инчен Висина Одговара за Одводнување Дијаметар

Оценката:
DEN 594.00

Тековен
Во магацинот.

Целосна дренажа, полу дренажа прилагодливи.Погоден за 65mm -75mm / 2.56" - 2.95" мозоци дупки.Погоден за висината на казанчето (со исклучок на резервоарот капак) : 26-29cm/10.24" - 11.42".Дренажа го оценувате : 2.3 L/S. преостанатите нивото на водата на полу-дренажа е 90-110mm, на остаток на нивото на водата на полно работно дренажа е 35-50mm.Спецификација на производот : Full дренажа, полу дренажа прилагодливи.Погоден за 65mm -75mm / 2.56" - 2.95" мозоци дупки.Погоден за висината на казанчето (со исклучок на резервоарот капак) : 26-29cm/10.24" 11.42" Дренажа го оценувате : 2.3 L/S остаток на нивото на водата на полу-дренажа е 90-110mm, на остаток на нивото на водата на полно работно дренажа е 35-50мм - Бренд Име : SHANOER - Материјал : Пластика - Боја : White Package се Вклучени : 1 x Valve Note : * ве Молиме обрнете внимание на големината пред купување на (сите податоци се рачно мери, не може да биде благо, грешки).

Параметри на производот

Full drainage, semi drainage adjustable. :
Suitable for 65mm -75mm / 2.56 - 2.95 drain holes. :
Suitable for the height of the toilet tank (excluding the tank cover):
26-29cm/10.24 11.42
Drainage rate:
2.3L/S
The residual water level of semi-drainage is 90-110mm, the residual water level of full-drainage is 35-50mm :
- Brand Name:
SHANOER
- Material:
Plastic
- Color:
White
Package Included:
1 x Valve :
* Please pay attention to the size before buying (all data are manually measured, there may be slight errors) :

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.