• Обновено
15 Инчен Недовршени Дрво Гребло Направени од Цврст Борови Дрва Гребло за Божиќ, Уметности, Занаети, Sorority, Братството и Дома Декорација (2 Парчиња)

15 Инчен Недовршени Дрво Гребло Направени од Цврст Борови Дрва Гребло за Божиќ, Уметности, Занаети, Sorority,

Оценката:
DEN 383.76

Тековен
Во магацинот.

Лесно да сликам : ова гребло дрво е направена од квалитетот борови дрва дека е лесно да се наслика, боја и декорација, подготвени да боја и декорација како што гледате се вклопуваат и да го покажете вашиот специјален дизајн, може да се примени за многу години.Користете ја вашата креативност : an unfinished дрвени гребло е креативност на празно занает понудата на што да се наслика, бојата на вашата личност што ги сакате, и тоа ќе се покаже, прекрасни подароци и дома декор.Димензии : 15 х 3.3 x 0.47 инчен недовршени дрво, дрвена рачка мерки 6 инчи и дрвена табла мерки 9 инчи, со гребло виси дупка во справи, е планирано, полиран и декорирани, со многу мазна површина, и дрво е светлина, боја која ја апсорбира боја и дамки лесно.Подароци избор : оваа цврсто дрво гребло нуди вистинска sorority или братство подарок; Можете да направите подарок со посебно значење да се даде на другите, дрво занает ќе биде незаборавна подарок.Она што ќе добиете : ќе добиете 2 квалитетот борови дрва гребло, со прецизност борови сечење и држава на уметноста процесот на производство, многу трајни и лесни да се справи.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.