• Обновено
Лица Голф ATK Турнир Оптоварување (Десната Рака, ATK C-Мелење, KBS Вратило, Голф Гордост Турнеја Сомот Зафат, Премија 8620 Јаглероден Челик, Турнир Правни)

Лица Голф ATK Турнир Оптоварување (Десната Рака, ATK C-Мелење, KBS Вратило, Голф Гордост Турнеја Сомот Зафат,

Оценката:
DEN 575.76

Тековен
Во магацинот.

Повеќето простувањето и највисок се врти на трудот во голф.KBS Турнеја 110 Вратило, Голф Гордост Турнеја Сомот Зафат.Scoop Back технологија го прави надвор центар хитови се чувствуваат подобро, оди straighter, спин повеќе, и на крајот до поблиску до дупка.Short Hosel се движи CG до центарот на клубот подобрување на прошка.Широк единствена дизајн со Пета, Пети, и на задниот раб олеснување, идеален за помек трева услови и лесно да ја погоди надвор на бункери.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.