• Обновено
YJSD Лето Децата Гумени Вода Слајд, Безбедност Базен Опрема, за Внатрешна/Надворешна/Плажа/Базен/Градина/Дворот/Лето Партија, со Нога Пумпа

YJSD Лето Децата Гумени Вода Слајд, Безбедност Базен Опрема, за Внатрешна/Надворешна/Плажа/Базен/Градина/Дворот/Лето

Оценката:
DEN 2009.04

Тековен
Во магацинот.

★мал салон додатоци слајд inflatables игра деца дворот слајдови базени inground waterslide голема земјата над забава тревник отворено играчки партија. ★Слајд-тип чекори се прошири, што го прави лесно да се искачи, стабилна и безбедна, без да се грижите за децата паѓа додека играте. ★Мали слајд има капацитет од околу 30 kg и е погоден за повеќето деца.Комбинација на мали слајдови и базени се зголемува вчитување капацитет. ★Мали слајд има капацитет од околу 30 kg и е погоден за повеќето деца.Комбинација на мали слајдови и базени се зголемува вчитување капацитет. ★100% Задоволство Гаранција : Ние, исто така, обезбедува со 100% ризик бесплатно гаранција за квалитет, така што ќе може да се купи со доверба, ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот за вас!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.