• Обновено
DAFDAG Голема Архитектура На Белата Куќа Модел за Градење Комплет 3520+ компјутери,Голема Микро Блок Подарок за Возрасни и Деца(2021 Нови, со Боја на Пакет)

DAFDAG Голема Архитектура На Белата Куќа Модел за Градење Комплет 3520+ компјутери,Голема Микро Блок Подарок

Оценката:
DEN 1278.00

Тековен
Во магацинот.

Многу убаво присутни : Голем Архитектура На Белата Куќа.производот има боја кутија за пакување, исто така е интересна забава игра, погоден за подароци за деца и возрасни лица на возраст над 14 години. Собрани по завршувањето на работата во домот, побрзај да се изгради и да се прикаже познатиот занаетите и парична казна 3 D дела на уметноста.Супер висока playability : DAFDAG Голема Архитектура На Белата Куќа.Мини-блок група се состои од 3520+ мини-блокови, вклучувајќи детални чекор-по-чекор боја инструкции, и таписерии детали од различни големини и колор компоненти.Овој минијатурен градење на блок има одличен зграда искуство, повеќе тешка, комплексна и детална од било кој друг градење на блок.Затоа, по завршувањето на работата, јас има повеќе смисла на остварување.Добар квалитет микро блок : DAFDAG Белата Куќа Архитектура модел комплет градење на блок собата е направен од оригиналниот АБС материјал, издржлив пластични постави.Блокови во зградата се како мали како 4 mm x 5 mm, и помали тули, на подобро.Слично на ЛЕГО, но не и lego.DAFDAG Голема Архитектура На Белата Куќа модел микро блок во собата, преку собранието на микро блок, обука на децата физички координација способност.Подобрување на иновации способност и когнитивната способност.Поради огромниот обем на проектот, семејства може да се соберат заедно и истовремено да го промовира комуникација помеѓу членовите на семејството.Да имаат добар време заедно.Ве молиме имајте во предвид : Ако најдете проблем во производ, ве молиме контактирајте со продавачот прво.Ние ќе ви обезбедиме подобра услуга.DAFDAG Голема Архитектура На Белата Куќа Модел за Градење Комплет,Голема Микро Блок Подарок за Возрасни и Деца(2021 Нови).

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.