• Обновено
Во Ветре Виножито Леле Спин Дует 15 инчи X 30 инчи

Во Ветре Виножито Леле Спин Дует 15 инчи X 30 инчи

Оценката:
DEN 431.76

Тековен
Во магацинот.

Во Ветре 4752 - Виножито Леле Спин Дует - Времето и згаснат отпорни.Боја под печатени графички.Спин duets се 15-инчен од 30-инчен.Засилен врвот со метални отворот и да ги делат прстен.Тешки топката имајќи вртливата прилог за бесење.Боја : Виножито Wow.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.