• Обновено
ROMANTICIST 26pcs Бразилецот Додатоци Комплет за Мажи Жени, од не ' Рѓосувачки Челик Тешки BBQ Алатки со Ракавица и Corkscrew, Скара Прибор Поставена во Преносни Платно Торба за н?

ROMANTICIST 26pcs Бразилецот Додатоци Комплет за Мажи Жени, од не ' Рѓосувачки Челик Тешки BBQ Алатки со Ракавица

Оценката:
DEN 839.76

Тековен
Во магацинот.

ЗАВРШИ БРАЗИЛЕЦОТ СЕТ ЗА СКАРА : Нашата 26pcs Нерѓосувачки челик професионална одделение скара алатка сет вклучува 1*Мулти-задача шпатула,1*Вилушка,1*Нож,1*Маша,1*Basting четка, 1*Скара mitts, 1*Месо инјектор,1*Инстант термометар,1*Келнер е Corkscrew,1*Скара четка со scraper,1*Дополнителна четка главата, 2*Shakers за сол и црн пипер,4*BBQ skewers, 8*Пченка носители,1* издржлив патент торба.Голема скара алатка во собата за почетници.ОТПОРНИ на ТОПЛИНА И ИЗДОЛЖЕНА РАЧКА : долго-ракува скара алатки се отпорни на топлина и ќе го задржи на безбедно растојание од топлина.Нема повеќе да се грижиш за добивање изгорени.Плус, секое парче на скара во собата е не се лизга која ќе го направи бразилецот побезбедно и полесно.Виси циклуси дизајн на секоја скара додатоци се направи тоа практично да се откажам и лесни за складирање.Скара време додадете многу повеќе да се забавуваат да го нашиот живот.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ И ДОЛГОТРАЈНИ : Секој скара прибор се направени од храна одделение од нерѓосувачки челик кој е BPA-free и ' рѓа-слободни.Сите наши алатки се прилично силен трајни и здрав која ќе трае со години.Совршено пондерирана за секого да се справи со леснотија.Без да се грижиш за вашата скара tools ќе го виткајте или да се прекине.Комплет има се што ви треба и Тоа е мора да се постави за да се направи било каков вид на бразилецот.LIGHTWEIHT ДА се НОСАТ И машина за миење САДОВИ БЕЗБЕДНО : Секое парче на нашите скара прибор доаѓаат во трајни патент торбичка со место на држачот за секоја алатка која го прави многу организирани и преносливост торба е лесен за носење, Погодно да се движат алатки за да дворот со кеса или да го зграби надвор за кампување.Место нив назад во торбичка за да се задржи во гаража за лесен пристап.Лесно да се чисти и машина за миење садови безбедно.СОВРШЕН ПОДАРОК ЗА СЕКОЈА GRILLER : На СКАРА прибор сет е одличен подарок за тато, hubby, брат или секој кој сака да бразилецот.Било сопственикот на куќата, кој сака да добие погодност употреба и контрола над бразилецот искуство дефинитивно треба да даде оваа одлична комплет се обидете.Тоа им помага да се направи подобро скара.Совршен подарок за Роденден, Годишнина, денот на Таткото, Божиќ, денот на Вљубените и сите други посебни празници.Без разлика кое време од годината, секогаш е добро време да се скара.Пред да оган на скара, бидете сигурни дека ќе ги имаат сите алати и додатоци што ви треба.Вашата скара поставува треба да содржи долг-ракува вилушка, скара маша, скара четка, месо термометар, шпатула и basting четка и така натаму.Без разлика дали сте кампување надвор, tailgating, или, едноставно, забавни во вашиот двор.нашите долго-ракува 26pcs скара додатоци ќе ги задоволи вашите потреби и нуди лесен начин да им служи вкусна скара.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.