• Обновено
Hitachi 324455 Под Ограда Собранието за Hitachi C12LSH и C12RSH Соединение Митра Видов

Hitachi 324455 Под Ограда Собранието за Hitachi C12LSH и C12RSH Соединение Митра Видов

Оценката:
DEN 524.16

Тековен
Во магацинот.

Добро-изградена со едноставен дизајн.Компатибилен со Hitachi C12 LSH и C12 RSH Соединение Митра Видов.Дизајниран за моќ митра пили.Quick setup е интуитивен.На Hitachi 324455 Под Ограда Собранието е добро-изградена со едноставен дизајн кој се вклопува Hitachi C12 LSH и C12 RSH Соединение Митра Видов.Овој производ не ќе се скрши или чип и се користи за суб ограда собранието.Овој производ е специјално дизајниран за машински проекти и е направен од високо квалитетни материјали.Она што го издвојува овој дел е неговата интуитивна, quick setup) и практичен дизајн.Користете го ова под ограда собранието со твоите Hitachi моќ алатки во секунди рамен и искуство подобрување на изработка.Со ергономски изградба на овој објект работи одлично со твоите Hitachi митра пили.Овој производ е совршен за чување во вашата гаража или складирање се пролева за практично дел замена каде и да одите.Секој Hitachi уред е дизајниран да ги највисоките стандарди и е точно тестирани за двете перформанси и издржливост.Од своето основање, Hitachi е пионер во иновативни технологии кои имаат подобри квалитетот на изработка во светот.Hitachi е лидер во моќ алатка за истражување и развој и има постигнато многу firsts во моќ алатка индустрија.Денес, Hitachi продолжува традицијата на иновации и инженеринг со нови карактеристики во прилог на класичен квалитет.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.