• Обновено
VILTROX 85mm Ф1.8 Mark II STM Авто Фокус Објектив за Fuji X Планината, Голем Отвор Медиум Telephoto Портрет со Фиксен Фокус Објектив за Fuji X-Планината Камера X-Т3 X-T2 X-T30 X-T20 X-T100 X-PRO2 X-E3 X-A20 X-

VILTROX 85mm Ф1.8 Mark II STM Авто Фокус Објектив за Fuji X Планината, Голем Отвор Медиум Telephoto Портрет

Оценката:
DEN 9576.00

Тековен
Во магацинот.

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Авто Ирис : Електронски авто ирис.Објективот дното има микро USB надгради порта, може да го симнете најновиот фирмвер од VILTROX веб-сајт да се направи за да се направи поголема леќа перформанси.X-А1,X-А2,X-A3, X-А5,X-О7,X-A10, X-A20, X-E1,X-Е2,X-E2 S, X-E3, X-H1,X-М1,X-2,X-Pro1,X-Pro2,X-Pro3,X-Т1,X-T2,X-Т3,X-T4,X-T10,X-T20,X-T30,X-T100, X-T200, X-S10.Бленда : ф1. Снимање од Далечина : 0.Филтер Спецификација : M72×0.Новата оптичка технологија за добар квалитет на слика.Авто Фокус : Поддршка ( Фокус Ѕирка+PDAF ). ???? 【85 MM Ф1.HD Нано Multilayer Слој. 1*Леќа худ.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.