• Обновено
Кајак Покривот Багажник,Кајак Носителот Кану Превозникот Ѕид Заградата Гребло Складирање Носителот со Фитинзи Додаток

Кајак Покривот Багажник,Кајак Носителот Кану Превозникот Ѕид Заградата Гребло Складирање Носителот со Фитинзи

Оценката:
DEN 1811.76

Тековен
Во магацинот.

[Материјал]Овој кајак покривот решетката е направен од добар квалитет метални материјали, цврсти и анти-деформација, трајни и анти- ' рѓа. [Примена]оптоварување на капацитетот на оваа кајак решетката е голем,погоден за држење на едно седиште и две седишта кајак. [Зачувате простор]Добар додаток за кајак на сопственици, може да ви помогне да заштедите простор од собата. [Лесно да се инсталира]Овој кајак носителот доаѓа со потребните делови, лесно да се инсталира. [Подлога]рампа на протезата може да се заштити кајак од гребење и паѓање.Опис: Оваа кајак покривот решетката е направен од добар квалитет метални материјали, цврсти и анти-деформација,голем капацитет,трајни и анти- ' рѓа.И тоа е погоден за држење на едно седиште и две седишта кајак.Спецификација : Материјал : Железо Боја : Црна Капацитет : 70 kg Тежина : 1980 г Пакет Листа : 1×Пар на Загради со Приклучоци.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.