• Обновено
Дизни Мики Маус Пливаат Осип Guard Пливаат Водови Поставите Црвена/Морнарица

Дизни Мики Маус Пливаат Осип Guard Пливаат Водови Поставите Црвена/Морнарица

Оценката:
DEN 431.76

Тековен
Во магацинот.

Топ : Полиестер/Spandex; Bottoms : Микрофибер.Еластична затворање.Дизни се млади момчиња Кратко Sleeve пливаат кошула врвот Целосна портрет Мики на сина, бела и црвена шарени boardshorts.Разлика од raglan ракави; Еластичен појас за подобро се вклопуваат; Страшни сублимација печатење дизајн; UPF 50+ материјал за UVB и UVA заштита и се грижи-слободен сонцето време; Mesh-наредени шорцеви.Совршен за роденденски подарок, празник Божиќ подарок, играње, пливање во базен и плажа и играње на сонце, песок и вода.Машина за миење ладно, официјално лиценцирани.Дајте му на вашиот малку еден дар на Дизни магија со оваа симпатична и стилски Дизни Мики Маус Кратко Sleeve Осип Guard Пливаат Врвот & Плива Водови Костим за Капење во Собата.Вашето дете ќе изгледа и се чувствува толку симпатична во опрема на кој нивната омилена глувчето-уво пријател.Со таква икона, безвременски и класичен карактер на нивна страна, вашиот мал едно е сигурно да блесне!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.