• Обновено
Lonheo Кујна Чешми со Повлече Надолу Sprayer, од не ' Рѓосувачки Челик Пролет Кујнски Мијалник Чешми со Повлече Sprayer,Висок Лак Еден Справи со Кујна Чешми за Потоне, 1 или 3 Ду

Lonheo Кујна Чешми со Повлече Надолу Sprayer, од не ' Рѓосувачки Челик Пролет Кујнски Мијалник Чешми со Повлече

Оценката:
DEN 1439.52

Тековен
Во магацинот.

✅???????????????????????????? ???????????? ???????????????????????????? ???????????????????????????? - Lonheo Кујна Тапа со Пролетта Дизајн може лесно да одговара на дизајнот на двата современи и традиционални кујни.Нашата модерна кујна славина е совршено се вклопуваат како farmhouse кујна тапа, rv кујна тапа, camper кујна тапа, перење тапа. ✅???????????? ???????????????? ???????????????????????????? - Оваа Бранеа Никел Кујнски Мијалник Тапа со Повлече Sprayer доаѓа со 2 функција глава(поток и Спреј), Крак Режим за полнење на вода, Спреј Режим е совршен за миење, можете да handily се префрлате помеѓу спреј и крак без да се грижите за вода јавните или разделување. ✅???????????????? ???????? ???????????????????????????? - Еден лост се справи со дизајн го прави температура и текови контрола напор.Висок Лак 360 степени Вртливата Spout и растеглив flex црева кои може да се прошири до 15.74 инчи нудат повеќе простор при пополнување на вода за вашите садови/тави.На 18.74 инчи вкупната висина и 5.57 инчи spout висина ви овозможи да се наведнуваат помалку кога миење чинии и чаши. ✅???????????????? ???????????? ???????????????????????????? - Еко-пријателски, олово-слободни од нерѓосувачки челик кујнски Мијалник чешми со повлече надолу sprayer задржи вода здрава и чиста. 500,000 отвори&затвори тестови (за животен век за 10 години) направи за да се обезбеди професионална капе-слободен издржливост перформанси.Ние нудиме 90 дена се врати и гаранција за парите назад, цел живот бесплатен замена, па можете да се чувствуваат слободни да го користите. ✅???????????????? ???????? ???????????????????????????? - Повлечете Надолу Црево и Вода Линија Црево целосно пре-инсталиран во кујната тапа.Не бараат водоводџија, само следете ги инструкциите (или инсталација видео) и во рок од 20 минути ќе ја завршите инсталацијата.Модерен Дизајн : Направи вашата кујна соба едноставен и свежо, и тоа создава најчистите изглед, лесно да се одговара на сите украсување стил.Практична Функција : ги Исполнат различни задачи околу вашиот мијалник.Врвен Квалитет : Американски стандард плетенка црева, никогаш не истекување, кршење и rusting, сигурен кујна тапа што може да се потпираат на.Чекор 1 - Крос сите црево преку потоне дупка.Чекор 2 - Стави на челик за миење и гумена заптивка и на врвот на У орев во низа.Чекор 3 - Завртки орев во контра-стрелките на часовникот и да се стегне.Чекор 4 - Стави на sprayer црево во брзо-поврзете го вклучите.Чекор 5 - преземаат тежина надвор и затворач тоа.Чекор 6 - Поврзете вода линија агол вентил со клуч.Модерен Дизајн : Направи вашата кујна соба едноставен и свежо, и тоа создава најчистите изглед, лесно да се одговара на сите украсување стил.Практична Функција : ги Исполнат различни задачи околу вашиот мијалник.Врвен Квалитет : Американски стандард плетенка црева, никогаш не истекување, кршење и rusting, сигурен кујна тапа што може да се потпираат на.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.