• Обновено
Pickerfresh Печено Црвен Пипер Bruschetta - Гурманските Зеленчук се Шири - Едноставни Состојки - Не-ГМО, Без Вештачки Бои и Без Конзерванси - 10 мл (3 Парчиња)

Pickerfresh Печено Црвен Пипер Bruschetta - Гурманските Зеленчук се Шири - Едноставни Состојки - Не-ГМО, Без

Оценката:
DEN 455.76

Тековен
Во магацинот.

ПЕЧЕНО ЦРВЕН ПИПЕР BRUSCHETTA : креваш расположението со Pickerfresh храна.Свежо набрана произведуваат и не-ГМО состојки пукна со вкусови сигурни дека за да се натера да се насмевнам.Се подготвени да уживате право од сад, тоа е брз лек за вечера или ужина.КУЈНА ГЛАВЕН : Нашите вкусни Црвен Пипер-Базирани Bruschetta е секогаш омилена прилог на табелата.Нејзината богата вкусови се идеални за врвот на леб, крекери, зеленчук, домати, месо, сирење, повеќе.JARRED НА ВРВОТ НА СВЕЖИНАТА : гордееме на нашиот комерцијален процеси и патентирана производни линии кои се осигураме дека нашиот производство се користи што е можно поскоро по тоа е прифатено.Во зависност од локацијата на фарма, нашето производство е избран и jarred во рок од 8 до 18 часа, вистински победи во нашата индустрија.СЕМЕЈСТВО во СОПСТВЕНОСТ & УПРАВУВАНИ : Ние партнер со повеќе од 4,000 земјоделците во Турција каде што климата е идеална за одгледување на некои од најдобрите светски Медитеранот произведуваат.СОСТОЈКИ : Црвена пиперка, домат, кромид, патлиџани, сончогледово масло, шеќер, оцет, сол, лук, магдонос, топла бибер се извлече.Пастеризирано.Не-ГМО, Кошер, Глутен Слободни, Пченка Слободни, Млечни Слободни, Орев Бесплатно, Без Вештачки Бои И Без Конзерванси.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.