• Обновено
JAGWIRE ПАТОТ Продавница за Полнење - Shifter / Derailleur Кабел & Домување за Полнење

JAGWIRE ПАТОТ Продавница за Полнење - Shifter / Derailleur Кабел & Домување за Полнење

Оценката:
DEN 358.80

Тековен
Во магацинот.

(1) - 2.0 m x 4.0 mm JAGWIRE LEX-SL L3 Кабел за Домување - LEX засилен, L3 масна lubed, ЦРНА боја - Jagwire Лого. (2) - 2.3 m x 1.2 mm JAGWIRE ПАТОТ Поцинкуван Shifter Кабли. (8) - 4.0 mm JAGWIRE Крајот Капи - Црна Смола. (2) - 1.2 mm JAGWIRE Кабел Совети - Сребро Алуминиум.НЕМА МАЛО ПАКУВАЊЕ ВКЛУЧЕНИ - ЕЛЕМЕНТИ, КАКО ШТО Е ПРИКАЖАНО.BRAND NEW - JAGWIRE ПАТОТ Продавница за Полнење - Shifter/Derailleur Кабел и Домување Комплет - Црна : исто професионални и висок квалитет на JAGWIRE Колекции ние ги користиме на сите велосипеди во нашата продавница секојдневно! : Сè што ви треба за професионална го направите тоа сами, замена shift кабел и домување за полнење за вашиот патот велосипед.Да ги купите овој комплет во комбинација со комплет кочница ве молиме пребарување ASIN B00 L2 BQJM4.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.