• Обновено
Ducki Јасно Тоалет Браници - (6 Парчиња) Браник Прилог Влошки за Тоалет Седиште - Шест-Парче Комплет за Употреба со Мијалник - Удобно, Транспарентен, Перат, Обновливи

Ducki Јасно Тоалет Браници - (6 Парчиња) Браник Прилог Влошки за Тоалет Седиште - Шест-Парче Комплет за Употреба

Оценката:
DEN 239.76

Тековен
Во магацинот.

ЗАШТИТЕТЕ го ВАШИОТ СЕДИШТЕ И ВАШИОТ МИЈАЛНИК - Не се применува притисок unevenly кога инсталирање на мијалник на вашиот тоалет!; овие лепило влошки може да го апсорбира притисок, ниво од вашето седиште, и продолжување на животот на двете седишта и мијалник.КВАЛИТЕТ, STATE-OF-THE-ART ДИЗАЈН - Нашите напредни материјали се помеки од други браници, но нема да го скрши underweight за време на употреба; овој комплет доаѓа со шест браник влошки за употреба како и бања прибор; јасен, транспарентен материјал одговара со било бања оркестарот и било тоалет боја, бела или на друг начин.НЕСПОРЕДЛИВ УДОБНОСТ - Остатокот лесно да се знае дека овие браници ќе го задржи вашето седиште ниво и тежина рамномерно распоредени; овие столб делови се вклопуваат во јазот помеѓу седиштето и на сад, па седиштето останува малку крена над сад, додека во употреба; не добиете во начинот на кој кога ќе ја отворите или затворите капакот; паметен начин за да додадете малку блаженство на вашиот дом или канцеларија.ПЕРАТ И ЕДНОКРАТНО - сакаме вашиот браници да оди на дистанца, па ние направивме замена и одржување лесно, за издолжена животен век; овој пакет доаѓа со шест високо-квалитетни браници дека може да се исчисти и повторна употреба како многу пати колку што сакате.ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА - Инсталирајте за користење на нашата одлична лепило; нема поддршка за да се отстрани; нема бавна и мачна замена; едноставно чистење на долната страна од вашиот тоалет седиште, пред да инсталирате браници, а потоа се држи ги на дното.Тоа е тоа!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.