• Обновено
Дома Стилови Креирате-a-Количка Природни Две Вратата на Кујната Количка со Нерѓосувачки Челик Врвот, со Солидна дрвена Конструкција, Прилагодлив Полиците, Крпа Бар

Дома Стилови Креирате-a-Количка Природни Две Вратата на Кујната Количка со Нерѓосувачки Челик Врвот, со Солидна

Оценката:
DEN 3455.76

Тековен
Во магацинот.

4-Комунални фиоки.Две вратата отворена за складирање со прилагодлива полица во внатрешноста.Корисна зачин управување со Крпа бар.Индустриски големина casters (две заклучување).Бродови во неколку кутии, може да брод одделно.Боја : Природна.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.