• Обновено
Battife 15inch грчки Sorority Paddles, Цврсти Дрвени Братство Гребло, Недовршени Борови Дрва Frat Гребло за Резба DIY Употреба

Battife 15inch грчки Sorority Paddles, Цврсти Дрвени Братство Гребло, Недовршени Борови Дрва Frat Гребло за

Оценката:
DEN 261.60

Тековен
Во магацинот.

[Традиционален Подарок за грчката/Sorority/Братство] Традиција е важен дел од грчката живот, и единствен декорирани грчки гребло може да се гордеете со вашата Голема или Мала.Impresse вашата заедница со прекрасна DIY sorority и братство гребло. [Неполиран Количина : 1 пакет; Боја : Оригинални борови дрво боја.Големина : 15 инчи.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.