• Обновено
Месо тело Школка Лице Мелница Арбор Адаптер Носител на Висока прецизност NBT30 - ER16 ER20 ER25 ER32-60L 70L динамична рамнотежа slotless CNC алатка носителот, точноста 0.001 mm (Дупка со Д

Месо тело Школка Лице Мелница Арбор Адаптер Носител на Висока прецизност NBT30 - ER16 ER20 ER25 ER32-60L 70L

Оценката:
DEN 1179.36

Тековен
Во магацинот.

Оваа фабрика носителот собата е погодна за двете двојно заврши и една заврши, што е повеќе погодно.Најчесто е потребно видови, detailer, погруб и finisher направи совршена комбинација со голема вредност.Преку загрева и угасне, цврсти тешко со добра амортизирање ефект.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.